پاورپوینت آشنایی با ماشین های وایرکات


پاورپوینت آشنایی با ماشین های وایرکات

پاورپوینت-آشنایی-با-ماشین-های-وایرکات
پاورپوینت آشنایی با ماشین های وایرکات
فرمت فایل دانلودی: .zip
فرمت فایل اصلی: ppt
تعداد صفحات: 74
حجم فایل: 2690 کیلوبایت
قیمت: 24000 تومان

دانلود پاورپوینت با موضوع آشنایی با ماشین های وایرکات،
در قالب ppt و در 74 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:
آشنایی با عملیات wire cutting انواع ماشین وایرکات ماشین های وایرکات ساده ماشین های Wire cut edm آشنایی مقدماتی تعریف فرآیند ماشین کاری وایرکات کاربرد های وایرکات اجزاء ماشین شرح عملکرد ماشین وایرکات بررسی تاثیر پارامترهای دستگاه بر محصولات مشکلات این نوع ماشین کاری بهینه سازی پارامترهای دستگاه پیشرفت های وایرکات منابع
قسمتی از متن پاورپوینت:
حالت کلی عملیات برش یا براده برداری به وسیله سیمی که در بین دو سر منبع الکتریکی ثابت شده است، انجام می شود، عملیات وایرکات می گویند. در این روش سیم با ایجاد حرارت در محل برش (به خاطر اختلاف پتانسیل بین قطعه و سیم) عملیات براده برداری را انجام می دهد.
ماشین های وایرکات به دو نوع کلی اتوماتیک و تنظیم دستی تقسیم کرد: نوع اتوماتیک آن همان دستگاه WIRE CUT EDM است که به کمک برنامه نویسی CNC عملیات براده برداری یا برش راانجام می دهد که در حین عملیات نیاز به نیروی انسانی نیست. اما در نوع تنظیم دستی آن اپراتور یا باید نظارت پیوسته داشته باشد و قطعه کار را بر اساس نقشه حرکت دهد و یا میزکار و سیستم را حرکت دهد که مثال هایی از این دسته ماشین های وایرکات ، دستگاه برش سنگ در کارخانه های سنگ بری و یا دستگاه ساده برش یونولیت هستند ...
توضیحات: این فایل شامل پاورپوینتی با عنوان "آشنایی با ماشین های وایرکات" می باشد که در حجم 74 اسلاید، همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده است.
پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.

دانلود فایل پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.


http://iuesa.ir/?p=2733