پاورپوینت تفکر انتقادی و خلاقيت


پاورپوینت تفکر انتقادی و خلاقيت

پاورپوینت-تفکر-انتقادی-و-خلاقيت
پاورپوینت تفکر انتقادی و خلاقيت
فرمت فایل دانلودی: .zip
فرمت فایل اصلی: pptx
تعداد صفحات: 25
حجم فایل: 604 کیلوبایت
قیمت: 12000 تومان

دانلود پاورپوینت با موضوع تفکر انتقادی و خلاقيت،
در قالب pptx و در 25 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:
تفکر انتقادی تعریف تفکر انتقادی ویژگی های تفکر  انتقادی اهمیت و ضرورت پرداختن به تفکر انتقادی نظریه های یادگیری همسو با تفکر انتقادی نقش معلم در پرورش تفکر انتقادی آفرینندگی (خلاقيت) دیدگاه های مختلف نسبت به آفرینندگی تفکر همگرا و واگرا ويژگي هاي تفكر واگرا از نظرگيلفورد دیدگاه تورنس برخی از ویژگی های افراد خلاق قسمتی از متن پاورپوینت: یکی از توانایی های فکری ارزنده ای که دانش آموزان باید در مدارس کسب کنند، این است که شنیده ها- خوانده ها اندیشه ها و اعتقادهای مختلفی راکه در زندگی با آنها روبرو می شوند را ارزشیابی کنند و درباره آن ها تصمیم های منطقی بگیرند. این توانایی ارزنده تفکر انتقادی نام (تفکر نقادانه) دارد. 
از نظریه پردازان گوناگون، شخصی که آموزش و پرورش انتقادی عمیقاً تحت تأثیر افکار و آثار وی بوده و آرا و اندیشه هایش در شکل گیری و نظام دهی در نظریه انتقادی بسیار اثرگذار بود، پائولو فریره بوده است. فریره اصرار دارد که آموزش خنثی نیست، بلکه وسیله ای است یا برای رام کردن انسان ها یا وسیله ای برای آزادی انسان از ستمدیدگی ...
توضیحات:
این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع "تفکر انتقادی و خلاقيت" می باشد که در حجم 25 اسلاید، همراه با توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان ارائه کلاسی مورد استفاده قرار گیرد.
پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.

دانلود فایل پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.


http://iuesa.ir/?p=2365